Millised värvid sobivad dekoratsioonis türkiisiga? Soovitused türkiissinise värviga kaunistamiseks

1
Millised värvid sobivad dekoratsioonis türkiisiga?  Soovitused türkiissinise värviga kaunistamiseks

Kui soovite kogeda oma kodus suvetuult, võib öelda, et türkiis on kasutatavate värvide seas esikohal. Türkiissinine värv annab rahutunde, kui seda kasutatakse koos harmooniliste värvidega dekoratsioonis. Türkiissinise kasutamine ruumis tükkhaaval loob väga meeldiva pildi ja see on ülekaalukas, kui seda väga eelistatakse.

Kui soovite dekoratsioonis kasutada türkiissinist värvi, on kasulik uurida türkiisiga ühilduvaid värve ja meie soovitusi.

Värvid ühilduvad türkiissinise värviga

On ilmne tõsiasi, et värvidel on inimese psühholoogiale suur mõju. Igal värvil on erinev energia. Türkiissinise värvi alati noor ja dünaamiline efekt paneb inimesed end energilise ja dünaamilisena tundma. Kuid ainult türkiissinisest värvist maja jaoks ei piisa. Enamiku värvidega ühilduva türkiissinise kombineerimisel erinevate värvidega ei teki suuri raskusi.

Türkiissinine ja kreemjas värvi harmoonia

Türkiissinise värvi saate kombineerida kreemja värviga kõige lihtsamal viisil. See tagab, et türkiissinine värv tuleb esile ja saate heleda koha. Pärast värvide kombineerimist saate kaasaegse ja lõõgastava atmosfääri taimede ja messingvärvi dekoratiivtoodetega vastavalt oma maitsele.

Elutoas, kus domineerivad kreemikad ja maavärvi toonid, saab värvida vaid aksessuaarides türkiissinist värvi kasutades.

Elutoas, kus on kasutatud türkiissinist diivanikomplekti ja türkiissinist seinavärvi, oleks värvide harmoonia seisukohalt õige valida kreemikavärvilised taustakardinad, kreemikavärvilised padjad ja aksessuaarid.

Türkiissinise diivanikomplektiga kaunistatud esikus võib lisaks kreemvalgele taustakardinale, vaibale ja padjadele eelistada fuksia värvi.

Köögi kaunistuses saab kreemjas-beeži värvi ja türkiissinise värvijaotuse teha eraldi alumise või ülemise kapi kujul.

Magamistoa sisekujunduses saate luua paigutuse mitte ainult läbi türkiissiniste ja kreemikate värvide, vaid saate valida ka türkiissinise seinavärvi, aksessuaaride ja pouf- ja pruuni mööbli, heleroheliste laua ja patjade, kreemika värvi taustakardina, roosade lillede jaotuse. ja pruun-kreemikas vaip.

Vannitoakeraamikas saab koos kasutada türkiissinist ja kreemjat värvi.

Türkiissinise ja maavärvide harmoonia

Maatoonid on ühed esimesed värvid, mis pähe tulevad neile, kes soovivad omada üllast interjööri. Küll aga hakkas viimasel ajal palju kõlama arhitektide kuuldud lause „tahame tabada õilsat ja lõõgastavat tooni“. See tõi sisekujundajatele pähe türkiissinised ja maalähedased toonid.

Värviharmooniat saab saavutada, kui valida türkiissinise värvi seinavärvi ja pruuni diivani ning beeži taustakardina ja vaiba.

Türkiissiniseid tugitoole ja pruune tugitoole saab kasutada koos.

Köögi kaunistamisel võib eelistada türkiissiniste ja maalähedaste värvitoonide kasutamist seinal, letil ja riiulitel või kappidel.

Magamistoa kaunistuses saab kollast kasutada kolmanda värvina harmoonias türkiissiniste ja maavärvi toonidega.

Türkiissinise ja lõhevärvi harmoonia

Saate hõlpsasti kasutada lõhet heledates ja tumedates toonides, mis on üks roosadest toonidest, mis meie arvates sobib kõige paremini türkiissinise värviga. Tänu lõhevärvi boheemlaslikule stiilile saate ilma suurema vaevata näidata oma interjööre väga stiilselt. Siiski on värvijaotuses oluline kasutada õigeid proportsioone. Saate oma türkiis- ja lõhevärvi kaunistust rikastada kullast, messingist, hõbedast või mustast dekoratiivtoodetest.

Koos türkiisi ja lõhega saab värvi intensiivsuse lihtsustamiseks kasutada ühte või kahte halli, antratsiiti, kreemjat ja beeži värvi. Sinep võib olla alternatiiv neile, kes soovivad kollase, oranži ja rohelise värvilist kaunistust.

Türkiissinise ja kollase värvi harmoonia

Teine ilus värv, mille saate türkiisiga valida, on kollane. Kollase energia on selle armastajatele hästi teada. Kollane värv, mis on lõbususe, rõõmu ja energia värv, sobib väga hästi ka teie türkiissiniste seintega.

Kollase ja türkiisiga harmoonias olevate türkiissiniste seintega saate kasutada kollaseid värvitoone oma dekoratiivtoote, padja ja taustakardina eelistustes.

Kauni harmoonia saate saavutada ka kollase diivani, kollase-türkiissinise vaipa, türkiissiniste padjandite ja aksessuaaride abil. Selles kaunistuses saate värvi intensiivsuse vähendamiseks kasutada halli, valget ja musta värvi.

Köögikappides saab valida türkiissinist värvi köögikaunistustes ning kuldkollast värvi saab kasutada kapi käepidemetes, segistites ja muudes tarvikutes.

Lisaks köögis olevale türkiissinisele seinavärvile saab köögi töötasapindade vahel valida keraamikale kollase värvi.

Alumise ja ülemise kapi värvijaotuses köögikaunistuses saate kasutada türkiissiniseid ja kollaseid värve.

Magamistoa kaunistamisel võite kasutada voodikatete ja patjade jaoks kollast ja türkiissinist värvi.

Kui eelistad peatsi taha türkiissinist seinavärvi, võid valida kollase taustaga kardinad ja padjad. Tumehalli saab kasutada voodikatete ja öökappide värviintensiivsuse vähendamiseks. Värviharmooniat saab saavutada muutes vaibavaliku türkiissiniseks.

Saate teha värvijaotuse türkiissinise seina ja kapi ning sinepikollase peatsi kujul.

Magamistoas saab kasutada türkiissinist seinavärvi, öökappe ja tarvikuid ning kollast patja.

Türkiissinise ja kollase harmoonia saavutad vannitoa sisustuses, valides plaadid ja segistid ning dušiotsikud.

Türkiissinise ja teiste värvide harmoonia

Lisaks türkiissinisele värvile saate kasutada ka fuksia, roosa, lilla, oranži, burgundi ja lillat värvi. Need, kes armastavad värvilist kaunistust, teavad väga hästi, et erksad ja pastelsed värvid tekitavad inimestes hea tunde. Sel põhjusel on nendes värvikombinatsioonides, mida kasutate kooskõlas türkiissinisega, luua atmosfäär, kus teil ei hakka kunagi igav oma kodus viibimisest ja mõnuga istumisest.

Kui pastelsed ja erksad värvid ning türkiissinise energia kokku saavad, tekib väga erinev ruum. Värve koos kasutades tuleb aga tähelepanu pöörata intensiivsusele.

👉 Täname, et lugesite meie artiklit, lisasoovitusi ja nõuandeid kodukaunistamise kohta saate vaadata kategooriatest „Kodukaunistus“ ja „Kodutuur“, kus keskendume erinevate riikide kodukaunistustele.

Samuti võite olla huvitatud

Sinise värvi kaunistamise soovitused ja näited

Küsimus 116: taustakardinate vaibatarvik, mis ühildub türkiissinise nurga elutoa ja söögitoa komplektidega

Küsimus 66: vaiba taustakardina soovitus, mis ühildub kreemja türkiisrohelise diivanikomplektiga

Kas teil on küsimusi?

Soovite küsida mis tahes dekoratsiooniga seotud teema kohta, millest soovite aimu saada“kommenteeridaSaate selle meile saata, tehes “.

👉 Küsimustele, millele oleme seni vastanud; Saate vaadata meie kategooriat „Küsimused ja vastused“.

Teie tagasiside on meile väärtuslik

Kui teile meeldib meie artikkel, mida olete lugenud, saate meid toetada seda jagades või kommenteerides panustada meie artikli täiustamisse. Teie tagasiside on meile väärtuslik.

Ähnliche Beiträge

Schreibe einen Kommentar