Mida tuleks arvestada – pesumasinad ja kuivatid

1
Mida tuleks arvestada – pesumasinad ja kuivatid

Asjad, mida tuleks arvestada, pesumasinad ja kuivatid, pesumasin, pesumasin, kuivati, kombineeritud pesumasin, kuivati, mahutavus, pesuvajadused, pesu, koorem, vaba ruum, mõõtmed, tehnoloogiad, andurid, energiatõhusus, aur, pesemine, energiatarbimine, müra, reiting, detsibell, dB, paigaldus, kodupesu

Niisiis, on aeg pesumasin või kuivati ​​välja vahetada. Võib-olla on see kasutusest väljas või see lihtsalt ei paku enam puhast ja lõhnavaba pesu koju. Olenemata põhjustest, pesumasinate ja kuivatite ostmine võib tekitada segadust, kuid see ei pea olema.

Protsessi hõlbustamiseks oleme koostanud nimekirja asjadest, mida tuleks pesumasinate, kuivatite või kombineeritud pesumasinate turul silmas pidada.

Siin on asjad, mida pesumasinate ja kuivatite puhul arvestada.

Teie pesumasina või kuivati ​​võimsus määrab, kui palju pesu ühe tsükli jooksul pesukasti või trumlisse mahub. 8 kg mahutav pesumasin võimaldab korraga pesta 8 kilo riideid. See on umbes 40 t-särgi kaal.

Siiski on oluline märkida, et pesumasin-kuivati ​​kombo on alati väiksema kuivatusvõimsusega kui selle pesuvõimsus. Näiteks kui pesumasin-kuivati ​​pesumaht on 8 kg, on selle kuivatusvõimsus tavaliselt 6 kg.

See tähendab, et saate pesta 40 t-särki, kuid kuivatada saate ainult 30 t-särki ühe korraga. Kui te pole kindel, milline mahutavus võib teie vajadustele vastata, kaaluge oma pesukorvi ja pange iganädalane pesu vannitoaskaalule, et saada parem nädalane hinnang.

8 kg pesumasina hankimine, kui teie keskmine pesukogus on vaid 4 kg, ei ole ideaalne, sest te kas ei kasuta oma masinat tõhusalt või pikeneb tsüklite vahel pikem ooteaeg, eriti kui soovite täita täiskoormust. Keskmise kodu jaoks on pesuvajaduse rahuldamiseks piisav 7 kg pesumaht.

  • Saadaval ruum ja mõõtmed

Loomulikult peate mõõtma masinat ja oma kodus vaba ruumi. Ruumi mõõtmisel pidage siiski meeles, et olenemata masina tüübist lisage masina taha ja külgedele 4–5 mm vaba ruumi.

Enamiku pesumasinate ja kuivatite standardlaius on 590–600 mm, mis tähendab, et olemasolevat ei ole liiga keeruline asendada, ilma et peaksite selle asukohta oma kodus muutma.

Enamikul kaasaegsetel pesumasinatel on erinevad sisseehitatud andurid, mis tuvastavad teie pesu kaalu ja reguleerivad vastavalt pesu- ja kuivatamisprogramme ja -aega. See on suurepärane, sest te ei pea neid asju käsitsi tegema ja teie masin edastab automaatselt aja- ja energiasäästlikke koormusi.

Kuid vanematel või odavatel eelarvemudelitel ei pruugi see tehnoloogia olla ja enamik seadeid peate ise määrama, mis võib olla keeruline. Kui aga teie pesuvajadused on põhilised ja pesukogused minimaalsed, võite kaaluda raha säästmist ja väiksemate anduriteta mudelite valimist.

Samuti on mõnel masinal aurufunktsiooni tehnoloogia, mis tagab aurupesu. See sobib suurepäraselt kõvade plekkide ja sügavpuhastuse korral, sest aur võib tungida kangadesse sügavamale, et eemaldada kõvad plekid rõivast kahjustamata.

Veelgi enam, aurutsüklid kasutavad vähem vett, mis on suurepärane, kuna see tähendab, et see nõuab vähem energiat. Säästate raha vee ja energia pealt ning saavutate paremaid tulemusi. Kuid auruvõimelised masinad on kallimad, seega on kompromiss, kuid meie arvates on see saavutatud tulemuste ja tõhususe tõttu seda väärt.

Enamikul masinatel on energiatõhususe reiting, mis on nende energiatarbimise hea näitaja. Parimad on hinnatud “B” või kõrgemale. Spetsifikatsioonilehel mõõdetakse täiskoormuse tsükli põhjal ka energiatarbimist kWh-des.

Me kõik tahame säästa raha energiaarvetelt, et see mõõtmine oleks mugav, kuid see pole suur probleem, sest enamik kaasaegseid masinaid on suhteliselt tõhusad. Kui soovite midagi muuta, proovige oma kuivatustsükleid piirata, sest kuivatamine kulutab rohkem energiat kui miski muu masinas.

Kõiki helisid mõõdetakse detsibellides (dB) ning pesumasinad ja kuivatid ei erine üksteisest. Nende spetsifikatsioonilehtedel on reitingud, mis tähistavad mürataset detsibellides. Combo masinatel on tavaliselt kaks reitingut, üks pesemiseks ja teine ​​kuivatamiseks.

Kuid enamik neist hinnangutest on tootjalt, nii et võtke neid soolaga. Mida madalam reiting, seda vaiksem masin. Siin on mõned näited aimu saamiseks. Teie nutitelefon heliseb umbes 80 dB, mis on selle maksimaalne kõlari väljund, samas kui vaikse raamatukogu reiting on tavaliselt 40 dB.

Pesumasinate ja kuivatite puhul peetakse kõike alla 55 dB suhteliselt vaikseks. Kui müra teile muret valmistab, kaaluge dB reitingut.

Kui te ei asenda olemasolevat masinat, peate installimisel arvestama mõne asjaga. Kõik pesu- ja kuivatusmasinad vajavad elektri- ja veevarustuse pistikupesa ning masina läheduses asuvat äravoolu.

Nagu eelnevalt mainitud, on enamiku masinate standardlaius vahemikus 590–600 mm ning torude jaoks peate jätma külgedele ja taha 4–5 mm ruumi. Paljud inimesed soovivad oma pesumasinaid oma garaaži paigutada, kuid see ei ole talvise madala temperatuuri tõttu ideaalne.

Peaaegu kõik masinad kasutavad kondensaatortehnoloogiat, mis ei tööta piisavalt temperatuuril 5°C lähedal. Ainult õhuga trummelkuivatid töötavad korralikult madalamatel temperatuuridel.

Järeldus

Pesumasinate ja kuivatite ostmisel võib tekkida segadus, eriti kui te ei tea, mida vajate. Järgides mainitud asju, mida kaaluda, on teil palju lihtsam neid osta. Pidage meeles, et enne ostlemist arvestage oma vaba ruumi ja pesuvajadustega.

Soovitame usaldusväärseid veebimüüjaid ja mõnda suurepärast kaasaegset mudelit saate vaadata aadressil gimmie.com.au/product-category/washers-dryers/ lihtsaks ostukogemuseks.

Schreibe einen Kommentar