Istikbal Furniture Bukle Aianurgakomplekt

2
Istikbal Furniture Bukle Aianurgakomplekt

Kui otsite suve saabudes mööblit oma aeda või rõdule, siis Istikbal Furniture Bukle aianurgakomplektist räägime meie artiklis.

Kui uurime lokkide aia nurgakomplekti; Esmapilgul võib öelda, et patjadel on sujuv värvijaotus pruunide joontega, pakkudes efektset harmooniat ja kasutades visuaalselt rahuldavat materjali.

Istikbal Furniture Bukle Aianurgakomplekt
Bukle aianurga komplekt

Meeskonna sisu on; 1 nurgadiivan, 1 ristkülikukujuline laud ja 3 ühekohalist aiatoolikoosneb 3 suurt, 3 ruudukujulist padjakest See kuulub selle aianurga komplekti.

Soovi korral saab komplektis oleva laua või istmed osta ka tükkidena. Sel viisil võib seda olla võimalik kasutada oma rõdul.

Istikbal Furniture Bukle Aianurgakomplekt
Bukle aianurga komplekt

Komplekti suurus ja hind Istikbali mööbel saate teada veebisaidilt.

Allikas: www.istikbal.com.tr

Mitte: mõneks ajaks aiakaunistus Jagame erinevat infot ja materjale selle kohta Selleks soovitame teil meie saiti jälgida.

Samuti võite olla huvitatud

Eramu aiakaunistuse näited ja soovitused

Kas teil on küsimusi?

Soovite küsida mis tahes dekoratsiooniga seotud teema kohta, millest soovite aimu saada“kommenteeridaSaate selle meile saata, tehes “.

👉 Küsimustele, millele oleme seni vastanud; Saate vaadata meie kategooriat „Küsimused ja vastused“.

Teie tagasiside on meile väärtuslik

Kui teile meeldib meie artikkel, mida olete lugenud, saate meid toetada seda jagades või kommenteerides anda oma panus meie artikli täiustamisse. Teie tagasiside on meile väärtuslik.

Ähnliche Beiträge

Schreibe einen Kommentar