5 ideed taimede kaunistamiseks kodudes

5
5 ideed taimede kaunistamiseks kodudes

Viimased aastad, mis me oleme elanud, on meie elu radikaalselt muutnud. Oleme oma kodudes olnud üle aasta. Selle protsessi käigus tõime looduse oma kodudesse. Meie kogemused näitasid meile taaskord mulla ja looduse tähtsust. Nendel päevadel, mil igatseme maa järele, hakkasime oma kodudesse looma oma loodust. Oleme teile kokku pannud viis tema silmapaistvat ideed.

Seinariiulitel rippuvad viinapuud

Taimenurgad

Kuidas oleks, kui pühendaksid oma elutoa nurga taimedele.Suur peegel, mille paned taimede taha, lisab teie ruumile sügavust ja loob kauni harmoonia teie taimedega. Erinevas suuruses dekoratiivküünlad, mida paned oma taimede vahele, võimaldavad luua hygge (Taani kunst õnneliku elu) keskkonna.

Rohelised magamistoad

Kasutage selliseid taimi nagu areka, aloe vera, armastusredel, purjelill, lintlill. Need taimed puhastavad teie toa õhku ja toovad teie tuppa rohelise lõõgastava efekti.

Roheline lühtrites

Luuderohi või armastusredel, mille panete oma pikkadele lühtritele laudadele, muudab teie toa koheselt täiesti erinevaks maailmaks.

Rõdud Lilleaed

Saate muuta oma rõdud aiaks taimedega, mille puidust riiulitele asetate.

Kas teil on küsimusi?

Soovite küsida mis tahes dekoratsiooniga seotud teema kohta, millest soovite aimu saada“kommenteeridaSaate selle meile saata, tehes “.

👉 Küsimustele, millele oleme seni vastanud; Saate vaadata meie kategooriat „Küsimused ja vastused“.

Teie tagasiside on meile väärtuslik

Kui teile meeldib meie artikkel, mida olete lugenud, saate meid toetada seda jagades või kommenteerides panustada meie artikli täiustamisse. Teie tagasiside on meile väärtuslik.

Ähnliche Beiträge

Schreibe einen Kommentar