5-6-7 ruutmeetri köögikaunistus | Dekoratsiooniekraan

1
5-6-7 ruutmeetri köögikaunistus |  Dekoratsiooniekraan

5-6-7 ruutmeetri suuruse köögikujunduse ja väikese ruumi tõttu on selleteemalised ettepanekud peaaegu elupäästvad. Seda muidugi juhul, kui õiged dekoreerimistööd tehtud.

Selleks, et otsitava köögist hõlpsalt üles leida ja korralik välimus, on 5-6-7 ruutmeetristes köökides oluline panipaiga juurde tekitamine. Kuidas on siis võimalik seda saavutada? Tundub, et kuuleme teid küsimas, kuidas me panipaiga loome, eriti kui väikeses köögis pole kuhugi astuda…

5-6-7 ruutmeetri suurused köögikaunistuse mudelid

Keskmises 5-6-7 ruutmeetrises köögis on vaja ära mahutada kõik toiduvalmistamiseks vajalikud tööriistad. Selle saavutamiseks on vaja alustada väga hoolika ja kindla projektiga. Kõigepealt peaksite otsustama köögi tüübi üle.

L-tüüpi köögimudel

L-tüüpi köök on kitsastes ruumides üks kasulikumaid mudeleid. Kogu ala, sealhulgas klaasi serv, muutub kasutamiseks kättesaadavaks. Sein ja üleminekuala jäetakse tühjaks mugavaks kasutamiseks L-kujulise leti ja köögikappide vastu. Köögi leti pikas osas luuakse vajadusel söögilaud küpsetusala L-otsa. See hoiab ära selle, et vajate köögis lisaruumi. Nii vastab teie köök, isegi kui see on väike, iga teie vajaduse.

U tüüpi köögimudel

U-tüüpi köögimudel on ehk kõige kasulikum köögikujundusmudel. See pakub kasutusmugavust mitte ainult väikestes köökides, vaid ka suurtes köökides.

Köögi 3 külge on kaetud köögikappide ja töötasapindadega. Vahepeal on väike üleminekuala. Nende kappide ülejääk võimaldab köögil üksi hoiuvajadusi rahuldada ja on üldiselt eelistatud köögimudel.

Üherealine köögimudel

Üherealine köögimudel on kõige ideaalsem mudel väga kitsastele ja pikkadele köökidele. Selle disainiga paigutatakse köögikapid ja tööpinnad järjestikku köögi ühele küljele. Sellesse piirkonda jääb ka toiduvalmistamisala. Lisaalal pole loendurit.

Näpunäiteid 5-6-7 ruutmeetri suuruse köögi kaunistamiseks

5-6-7 ruutmeetri köögi kaunistamiseks on mõned kaalutlused. Kui neid probleeme arvesse võtta, võib teie köök tunduda palju suurem ja avaram kui see on.

Esiteks on väga oluline kööki valitud valgustus. Just valitud valgustus muudab ruumi säravaks ja rikkalikuks.

Köögi seinte värvivärv on üks olulisi tegureid. Kustutav ja heledates toonides seinavärv muudab teie köögi alati avaramaks. Loomulikult tuleb siin mängu köögikappide värv, eriti U-tüüpi köögikujunduse ja muude kujunduste puhul.

Valides köögikapid peamiselt valge või halli värvi, näeb teie köök välja väga avar ja lai.

Kasulike köögikapisüsteemide eelistamine annab ruumi köögitööriistade ja -riistade jaoks.

Samuti võite olla huvitatud

Minimalistlik köögikaunistus 5 pealkirjas

11 värvilist ideed köögi kaunistamiseks

Kitsa ja väikese köögi mudelid

Kas teil on küsimusi?

Soovite küsida mis tahes dekoratsiooniga seotud teema kohta, millest soovite aimu saada“kommenteeridaSaate selle meile saata, tehes “.

👉 Küsimustele, millele oleme seni vastanud; Saate vaadata meie kategooriat „Küsimused ja vastused“.

Teie tagasiside on meile väärtuslik

Kui teile meeldib meie artikkel, mida olete lugenud, saate meid toetada seda jagades või kommenteerides anda oma panus meie artikli täiustamisse. Teie tagasiside on meile väärtuslik.

Ähnliche Beiträge

Schreibe einen Kommentar